صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۶۴۸۲ از اطلاعیه های مجموعه اداره پژوهش مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه اداره پژوهش              بازگشت
فایل های کارآموزی
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۹ /۸ /۵ : تاریخ اعلام   ۲۱۳ : تعداد بازدید   راضیه زمردیان : صادر کننده   ۶۴۸۲ : کد اعلامیه

جهت دانلود فایل های کارآموزی به پیوست مراجعه نمایید.

 

تذکر :اخذ درس کار اموزی

حالت اول :

دانشجویانی که کار آموزی خود را در داخل  دانشگاه در طرح ماهر شرکت می نمایند ،تنها برگه اول (برگه معرفی نامه ) را نیاز دارند.


حالت دوم :

دانشجویانی که کارآموزی خود را در بیرون از آموزشکده شرکت می کنند نیاز به تمامی برگه ها دارند.


توضیحات :مراحل اخذ درس کار آموزی:

)* پس از اخذ درس کار آموزی  در انتخاب واحد خود ، ابتدا فرم معرفی نامه(الف )  که شامل پنج امضا می باشد را به ترتیب تکمیل نموده و پس از تکمیل امضا پس از تایید مدیر امور فارغ التحصیلی (آقای شیروانی ) به واحد پژوهش آموزشکده (خانم زمردیان )تحویل داده شود  .(*)

حالت اول

دانشجویان طرح ماهر : کافی است فرم مربوطه(الف )  را در پایان اخذ امضا ها به آموزش تحویل دهند.

 

حالت دوم

دانشجویان که خارج از آموزشکده کار آموز هستند:

  • پس از تکمیل فرم( الف )  فرم را به آموزش تحویل داده و نامه ای تایپ شده جهت معرفی به محل کارآموزی خود از آموزش دریافت می نمایند.
  • نامه را به سرپرست محل کار آموزی خود تحویل داده  .سپس نامه ای با مضمون :با کار آموزی دانشجو در مکان ...... موافقت شده است با مهر و امضا سرپرست محل کار آموزی به آموزشکده تحویل داده می شود .
  • پس از گذراندن 240 ساعت کار آموزی خود ،گزارشات هفتگی و ماهیانه خودرا تکمیل و به استاد مربوطه در آموزشکده ارائه می نمایید.
  • پس از اتمام ، مجددا نامه ای از محل کارآموزی خود با محتوای :دانشجو240 ساعت کارآموزی خود را درمکان .... با موفقیت به پایان رسانیده است با مهر و امضا سرپرست محل کارآموزی ، به آموزش تحویل داده شود
  • سپس با مدیر گروه و استاد مربوطه جهت درج نمره در کانامه خود هماهنگی بفرمایید.


در صورت عدم انجام امور اداری که در بالا ذکر شد از جمله  بخش سبز رنگ در بالا که با * نشان داده شده است ، تمام مسئولیت بر عهده دانشجو بوده است و دانشجو موظف به حذف درس و گرفتن آن در ترم بعدی می باشد.

 سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
آموزشکده فنی و حرفه ای پسرانه سما
اصفهان - بلوار کشاورز -شهرک امیریه -خیابان هفتم – آموزشکده سما - کد پستی 8174949719
تلفن تماس: 03137810006 فاکس: 03137802727
حق نشر متعلق به آموزشکده سما اصفهان (خوراسگان)۹۵-۱۳۹۳
SAMA
Technical and Vocational
Training College
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch