صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۶۱۸۶ از اطلاعیه های مجموعه اداره پژوهش مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه اداره پژوهش              بازگشت
معرفی باشگاه پژوهشگران جوان سما -نحوه ثبت نام
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۷ /۹ /۱ : تاریخ اعلام   ۱۹۵ : تعداد بازدید   راضیه زمردیان : صادر کننده   ۶۱۸۶ : کد اعلامیه

 

تاریخچه تاسیس باشگاه

 پژوهش است که امرمهم آموزش را ممکن می‌کند. بدون پژوهش، موردی برای یادگیری وجود نخواهد داشت. اساسی‌ترین هدف مراکز علمی، پرورش استعدادها و پیشبرد دانش از طریق پژوهش‌های علمی می‌باشد. از این رو باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی رسالت مهم تربیت و پرورش نخبگان و پژوهندگان خاص را به عهده گرفته است.

آموزش و پرورش نخبگان و استعدادهای درخشان به شیوه‌ها، روال‌ها، امکانات و استادان خاص محتاج است. به این دلیل، باشگاه پژوهشگران جوان به عنوان مرکزی علمی در سال 1377، به پیشنهاد ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی تاسیس گردید. اکنون با پشت سر گذاشتن بیش از یک دهه، موفق به جذب، پذیرش و حمایت جمعی از جوانان پژوهشگر گردیده است و فعالیت‌های چشمگیری در زمینه پژوهش و پژوهشگری به انجام رسانده است.

شرایط عضویت و نحوه ثبت نام:

-داشتن حداقل سن 6 سال به بالا

-داشتن معدل 12 به بالا

- دانشجویان که واجد شرایط بوده ، جهت عضویت می توانند به سایت باشگاه پژوهشگران جوان سما به آدرس samabpj.ir قسمت فرم تقاضای عضویت در باشگاه، مراجعه نمایند.

-عضو عادی باشگاه :دانشجویانی که حداقل بتوانند تا 50 امتیاز از جداول یازده گانه آیین نامه پیوست را کسب نمایند به عنوان عضو عادی باشگاه شناخته شده و طول دوره عضویت عادی در باشگاه نا محدود است.

 

توضیحات:

فعالیت های مفید متقاضیان عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان سما فعالیت هایی شامل:مقاله ، اختراع ،شرکت در مسابقات ،جشنواره هاو همایش ها،عضویت فعال و مستمر تیمهای علمی و پژوهشی دانشجویی ،عضویت فعال و مستمر انجمن های علمی و پژوهشی دانش آموزی انجام طرح پژوهشی وساخت دست سازه ،(در موارد دیگر به تشخیص مسئول باشگاه سما و تاییید ستاد مرکزی باشگاه سما خواهد بود.)

 

تسهیلات قابل ارائه به اعضا باشگاه

ثبت مشخصات فردی در بانک اطلاعات اعضای باشگاه و دریافت کارت عضویت که نشان دهنده  پژوهشگر بودن اعضاء است و تأییدی رسمی است از طرف سازمانی شناخته شده و کشوری در خدمت جوانان پژوهشگر ایرانی. یکی از بزرگترین مزایای عضویت در باشگاه می‌باشد.


مدارک مورد نیاز جهت عضویت در باشگاه

1-     اسکن یک قطعه عکس 4×3 (حتی‌الامکان رنگی).

2- اسکن صفحه اول شناسنامه.

3- اسکن کلیه مدارکی که لازم است تا صحت اظهارات متقاضی را به داشتن شرائط مندرج در آئین‌نامه عضویت تأیید نماید. قبل از اسکن مدارک، لازم است کلیه مدارک از جمله کارنامه‌ها، مهر آموزش آموزشکده را شامل باشد.

4-آدرس منزل -شماره تلفن ثابت -همراه -کدپستی-ایمیل


توجه مهم: ثبت نام در باشگاه فقط به صورت اینترنتی  و از طریق سایت باشگاه به آدرس samabpj.ir صورت می‌گیرد.

 


پیوستها :
1- آیین نامه عضویت در باشگاه و تسهیلات
جهت دانلود کلیک فرمایید

2- اصلاحیه
جهت دانلود کلیک فرمایید

سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
آموزشکده فنی و حرفه ای پسرانه سما
اصفهان - بلوار کشاورز -شهرک امیریه -خیابان هفتم – آموزشکده سما - کد پستی 8174949719
تلفن تماس: 03137810006 فاکس: 03137802727
حق نشر متعلق به آموزشکده سما اصفهان (خوراسگان)۹۵-۱۳۹۳
SAMA
Technical and Vocational
Training College
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch