واحد انفورماتیک و تجهیزات دانشکده پسرانه سما خوراسگان(اصفهان) ، با هدف ارائه خدمات تخصصی انفورماتیک به دانشجویان ، اساتید و کارمندان از سال 1379 شروع به فعالیت نمود و با تفکیک دانشکده ها در سال 1384 به طور مستقل ، عملکرد خود را ادامه داد.

این واحد در حال حاضر متشکل از 3 سایت کامپیوتری ، کارگاه مبانی الکترونیک ، کارگاه مدار فرمان ، آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی ، سالن سمعی و بصری ، سالن اجتماعات ، اتاق Server و دفتر مدیریت انفورماتیک و اطلاعات می باشد.

از زمان شروع به کار واحد انفورماتیک ، تجهیزات مربوطه به تدریج کامل شده و یا ارتقاء یافته اند به نحوی که سایتهای کامپیوتری، کارگاه مبانی الکترونیک ، سالن سمعی و بصری، کلیه کلاسهای درسی ، سالن اجتماعات و 1 آتلیه دانشکده مجهز به سیستم ویدئو پروژکتور ثابت هستند. همچنین با وجود سیستم U-Pointer و ارتباط آن با Data Show می توان یک برد هوشمند(Intelligent Board) به صورت مجازی ایجاد نمود.

سیستمهای کامپیوتری سایتها و همچنین همکاران تا کنون در 7 مرحله(هر 2 سال یکبار) از لحاظ سخت افزاری ارتقاء یافته اند به گونه ای که سایتهای کامپیوتری دانشکده قابلیت نصب و اجرای آخرین نرم افزارهای روز دنیا با حجم پردازش محاسباتی و گرافیکی بسیار بالا در زمینه های برنامه نویسی ، گرافیکی و حسابداری نظیر Microsoft Visual Studio ، SQL Server ، Autodesk AutoCAD ، Autodesk 3Dds MAx و ... را دارند.

 

هم اکنون دانشکده مجهز به خط اینترنت پرسرعت با پهنای باند 4Mbps است که در اختیار Web Server جهت سامانه دانشجویان ، اساتید و کارمندان دانشکده می باشد.

 شما می توانید از طریق منوی سمت راست در بالای این صفحه ، اطلاعات بیشتری در مورد سایتهای کامپیوتری، کارگاهها ، سالن سمعی و بصری و سالن اجتماعات به دست آورید.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
دانشکده مهارت و کارآفرینی (واحد برادران)
اصفهان - بلوار کشاورز -شهرک امیریه -خیابان هفتم – دانشکده مهارت و کارآفرینی - کد پستی 8174949719
تلفن تماس: 03137810006 فاکس: 03137802727
حق نشر متعلق به دانشکده مهارت و کارآفرینی اصفهان (خوراسگان)1400-1387
SAMA
Skill and Entrepreneurship
Faculty
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch